تبلیغات
اللهم عجل لولیک الفرج - رهبرانقلاب در مراسم دانش‌آموختگی دانشجویان ارتش
اللهم عجل لولیک الفرج

http://www.leader.ir/media/album/original/29113_961.jpg

ما از تحرک دیپلماسی دولت از جمله سفر نیویورک حمایت می‌کنیم زیرا به دولت خدمتگزار اعتماد داریم و به آن خوشبین هستیم اما برخی از آنچه که در سفر نیویورک پیش آمد بجا نبود، چون ما دولت آمریکا را غیرقابل اعتماد، خودبرتربین، غیرمنطقی و عهد شکن می‌دانیم.

رهبر انقلاب اسلامی افزودند: ما به مسئولین خودمان اعتماد داریم و از آنها می خواهیم با دقت و با ملاحظه همه جوانب، گام ها را محکم بردارند و منافع ملی را به فراموشی نسپارند.

حضرت آیت الله خامنه ای با تأکید بر استحکام ساخت درونی نظام اسلامی، خاطرنشان کردند: عناصر اصلی که از روز اول پیروزی انقلاب اسلامی، حافظ این انقلاب و ملت ایران و مایه پیشرفت بودند، توجه به آرمان های والای نظام اسلامی و توجه به عزت ملی بوده است، بنابراین وظیفه همه مسئولان و آحاد ملت، دفاع از عزت و هویت ملی است.

ایشان با اشاره به بدبینی و بی اعتمادی نظام اسلامی به آمریکا، دولت آمریکا را دولتی در پنجه صهیونیست‌ها خواندند و گفتند: دولت آمریکا در واقع در جهت منافع صهیونیست‌ها حرکت می‌کند و از همه دنیا باج می‌گیرد و به رژیم صهیونیستی باج می‌دهد.

رهبر انقلاب اسلامی با تأکید بر اینکه ملت ایران هیچ گاه تهدید برای هیچ کشوری نیست اما استحکام نیروهای مسلح را مهمترین عامل برای حفظ امنیت نظام اسلامی می داند، افزودند: نیروهای مسلح اعم از ارتش، سپاه، بسیج و نیروی انتظامی باید حصار مستحکمی در مقابل توطئه های دشمنان باشند.

فرمانده کل قوا با اشاره به تهدیدهای مکرر و مشمئز کننده دشمنان ملت ایران تأکید کردند: همه کسانی که عادت به تهدید زبانی ایران کرده اند، بدانند، پاسخ ما به هرگونه شرارتی بر ضد ملت ایران، پاسخی جدی و سخت خواهد بود.

حضرت آیت الله خامنه‌ای افزودند: ملت ایران، هم سرسختی خود را در راه دفاع از آرمان‌ها و منافع خود نشان داده و هم، میل و رغبت خود به سلامت و صلح و همزیستی را زیرا این دو، در کنار یکدیگر هستند.

"قابل توجه آقایان بی بصیرت"

"طبق نص صریح قرآن مجید درسوره"مائده" یهود مشرکین ومنافقین اصلی ترین دشمنان اسلام هستند ویهودمقام اول رادارد و بنابراین همانطورکه حضرت آقا فرمودند چون آمریکا دولتی است که صددرصددرتصرف رژیم صهیونیستی است بنابراین هیچ رابطه ومماشاتی باوی جایز نیست وماهمچنان برپیمان خودبا امام راحل استواریم که فرمودند"اسرائیل باید ازصحنه گیتی محوشود"
طبقه بندی: ولایت،
نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 24 مهر 1392 توسط سید محمد حسن قاسمی

قالب وبلاگ